Özel Harekat Başkanlığına Sterling Tabanca Fişeği Teslimi

Özel Harekat Başkanlığına Sterling Tabanca Fişeği Teslimi

Şirketimiz tarafından, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’ya yazılan resmi dilekçede, büyük bir azim ve inanç ile gerçekleştirilen sınır ötesi operasyonları gururla izlediğimiz ve operasyonlara bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek adına 100.000 adet Sterling Parabellum 9x19 mm çapında tabanca fişeğini kolluk kuvvetlerimize bedelsiz olarak hibe etmek istediğimiz arz edilmiştir.

Dilekçemize istinaden 10 Ağustos 2018 tarihinde, Polis Özel Harekat’ın kullanımına hibe edilmek üzere 100.000 adet 9x19 mm çapında tabanca fişeği Özel Harekat Başkanlığı deposuna teslim edilmiştir. Bu vesile ile Sayın Selami TÜRKER, makamında şirket Genel Müdürümüz Sayın Fatih ALTUNBAŞ ve beraberindeki heyeti misafir etmiştir.

Turaç Dış Ticaret olarak, sınırlarımız dahilinde ve sınır ötesi operasyonlarda yer alan tüm kolluk kuvvetlerimize destek olabilmek adına elimizden geleni her zaman yapmaya hazır olmanın gururu içerisindeyiz. Tüm kolluk kuvvetlerimize kutsal görevlerinde başarılar ve muvaffakiyetler dileriz.